Završena adaptacija prostorija Mjesne zajednice Višća

Povodom završenih radova na adaptaciji prostorija Mjesne zjaednice Višća načelnik Samir Kamenjaković je sa nadzornim organom, izvođačem radova i predstavnicima Mjesne zajednice Višća kroz radnu posjetu napravio uvid u urađeno.

Vrijednost Projekta “Adaptacija prostorija Mjesne zajednice Višća” je 14.040,00 KM, a utrošena novčana sredstva izdvojena su iz Budžeta Općine Živinice za 2019. godinu.

Izvođač radova je d.o.o. “ZIMEX” Živinice.

Projekti izgradnje, restauracije, ili adaptacije prostorija mjesnih zajednica su u proteklom vremenu realizovani u više mjesnih zajednica Općine Živinice. Osiguravanjem adekvatnog i kvalitetnog prostora za društveno djelovanje stanovništva doprinosi popularizaciji aktivizma mještana, kako u Mjesnoj zajednici Višća, tako i u našoj cijeloj lokalnoj zajednici.