ZAŠTITA OD POŽARA – POZIV NA EDUKACIJU

Obavještavaju se svi zainteresirani građani da Vatrozaštita d.o.o. u saradnji sa Gradom Živinice u narednom periodu organizuje edukacije zaštite od požara građana Grada Živinice.

Edukaciju će sprovoditi stručnjaci iz oblasti zaštite od požara, a ista će biti održana u sljedećim terminima:

22.8.2019. sa početkom u 11:00h u sali Gradskog vijeća;
05.9.2019. sa početkom u 11:00h u sali Gradskog vijeća i
19.9.2019. sa početkom u 11:00h u sali Gradskog vijeća.

Edukacija ima za cilj da pruži sve neophodne informacije prije svega o prevenciji požara, potom o eventualnim postupcima prilikom požara i na kraju cilj je da svi učesnici edukacije nauče kako se upotrebljava vatrogasni aparat, te da isti aktiviraju.

Trajanje jedne edukacije je 45 minuta, a ista će biti popraćena multimedijalnim sadržajem (video prikazi, slideshow), te će biti jako interesantna za pristutne.

Starosna dob nije ograničena i svi su dobrodošli. Edukacija je besplatna za sve građane Grada Živinice.