Treći poziv Omladinske banke za mlade poduzetnike i poduzetnice

Nakon što su gradonačelnik Samir Kamenjaković i Fondacija Mozaik sa mladim ljudima iz Općine Živinice potpisali ugovore za realizaciju pet društveno korisnih projekata za našu lokalnu zajednicu, ponovo su otvoreni javni pozivi za projekte neformalnih grupa i mikrobiznise mladih.

S tim u vezi pozivamo sve mlade poduzetnike i poduzetnice da sa svojim idejama apliciraju na otvorene javne pozive do 30.6.2019. godine do 14 sati.

Ako imaš 17 do 35 godina, želiš da budeš sam svoj šef/šefica Omladinska banka će vam sa 2.000 KM bespovratnih sredstava pomoći da svoje ideje, hobije ili interese pretvorite u vlastiti mikrobiznis. Raspoloživ fond za mikrobiznise iz Grada Živinica iznosi 4.000 KM.

Javne pozive sa svim potrebnim informacijama o načinu i uslovima prijave možete pogledati ispod.

JAVNI POZIV ZA MIKROBIZNISE

JAVNI POZIV ZA PROJEKTE