Prijem u povodu Međunarodnog dana mladih

U povodu obilježavanja 12. augusta, Međunarodnog dana mladih, gradonačelnik Samir Kamenjaković će upriličiti prijem za mlade osobe sa područja Grada Živinice.

Prijem će biti upriličen u srijedu, 14.08.2019. godine, sa početkom u 11:00 sati, u velikoj sali Grada Živinice.

Biće to prilika da sa gradonačelnikom Živinica razgovarate o svojim aktivnostima, da predstavite rad svojih udruženja ili grupa ali i da otvoreno razgovarate o stvarnim potrebama i problemima sa kojima se kao mlade osobe svakodnevno suočavate.

Međunarodni dan mladih je ujedno dan kada se slave postignuća mladih u svijetu te se ohrabruje njihovo sudjelovanje u društvu ali i prilika da se baš na ovaj dan pošalje poruka svim relevantnim organima da su mladi ljudi resurs i da žele promjene kako bi mogli pokazati svoje potencijale.

Ovom prilikom pozivamo sve članove Savjeta mladih Gradonačelnika, kao i sve druge mlade osobe sa područja Grada Živinice koji nisu još uvijek registrovani u Savjet, mlade aktiviste i predstavnike omladinskih organizacija, da prisustvuju navedenom prijemu kod Gradonačelnika.

Budite slobodni da nam se pridružite i da pozovete što više svojih prijatelja da se pridruže Savjetu mladih Gradonačelnika.