Poziv mladima Općine Živinice na sastanak Savjeta mladih Općinskog načelnika

Načelnik Samir Kamenjaković poziva članove savjeta mladih Općinskog načelnika, kao i sve druge mlade osobe sa područja Općine Živinice, da prisustvuju radno-informativnom sastanku koji će se održati u četvrtak, 21.03.2019. godine, u velikoj sali Općinkog vijeća, sa početkom u 10:00 sati.

Cilj sastanka je upoznati mlade o procesu apliciranja na Javni poziv Omladinske banke za projekte od društvenog značaja, kao i s mogućnostima i načinima aktivnog sudjelovanja u lokalnoj zajednici koristeći sve mogućnosti koje im se pružaju.

Na sastanku će pored Općinskog načelnika i njegovih saradnika prisutvovati i predstavnici Omladinske banke koji će detaljno objasniti način apliciranje na njihove trenutno raspisane javne pozive, te prezentovati još neke nove projekte za mlade u našoj Općini.

S tim u vezi, pozivamo sve zainteresirane članove Savjeta mladih Općinskog načelnika, kao i druge mlade, da prisustvuju navedenom sastanku.