Javni Oglas Opcine Živinice

Služba za opću upravu, društvene djelatnosti,boračko-invalidsku zaštitu i raseljene osobe Grada Živinice obavještava pripadnike boračkih populacija koji imaju prijavljeno prebivalište na području Grada Živinice da je, u skladu sa Pravilnikom o uslovima, kriterijima i postupku za utvrđivanje prava na jednokratnu bespovratnu dodjelu finansijskih sredstava za pomoć u rješavanju stambenih potreba socijalno ugroženih branilaca i članova njihovih porodica u 2019. godini, objavila Oglas za podnošenje zahtjeva za dodjelu jednokratnih bespovratnih sredstava za pomoć u rješavanju stambenih potreba socijalno ugroženih branitelja i članova njihove porodice na području Tuzlanskog kantona za 2019.godinu, za Grad Živinice.

Prijave na Oglas sa potrebnom dokumentacijom se mogu dostaviti najkasnije do 23.07.2019. godine.

Tekst Oglasa u cjelosti, kao i pravilnik sa zahtjevom mogu se preuzeti na info pultu u šalter sali i linkovima ispod:

OGLAS

PRAVILNIK

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u nadležnoj gradskoj službi i šalter sali Grada Živinice.