Održana informativna radionica za učešće u Programu podrške razvoju biznisa marginaliziranih grupa žena u Živinicama

S obzirom na to da je gradonačelnik Samir Kamenjaković dana 06.05.2019. godine raspisao Javni poziv za financiranje najboljih poslovnih planova zajedničkim sredstvima Općine Živinice i USAID-ovog Programa podrške marginaliziranim grupama namijenjenih razvoju preduzetništva i zapošljavanju marginaliziranih grupa žena odražana je i informativna radionica u vezi sa navedenim Javnim pozivom.

Na informativnoj radionici koju su vodili predstavnici Grada Živince i USAID-ovog Programa podrške marginaliziranim grupama svim prisutnim ženskim osobama detaljnije su pojašnjeni uslovi navedenog Javnog poziva, načina apliciranja i popunjavanja aplikacionog obrasca, kao i svih drugih tehničkih detalja ovog Javnog poziva.

Gradonačelnik Samir Kamenjaković se obratio prisutnim, ističući važnost učešća u ovom projektu kao i veliko veliko zadovoljstvo što je pored svih programa za strat up koje realizuje i podržava Grad Živinice ovaj program ciljano usmjeren za žene u našem Gradu.

Podsjećamo da Javni poziv traje do 04.06.2019. godine.

Poziv u cjelosti svi zainteresirani mogu pogledati na linku ispod.

JAVNI POZIV

Sve dodatne informacije u vezi sa navedenim javnim pozivom mogu se dobitu u Centru za biznis Grada Živinice ili na: broj telefona 035 743 304.