Obavještenje pravnim i fizičkim licima vlasnicima poslovnih prostora na teritoriji Općine Živinice

Općina Živinice je i ove godine organizovala akciju čišćenja na teritoriji Općine Živince koja će se održati 19. i 21. 04 .2019. pod sloganom “Svi za čiste Živinice”.
U vezi sa tim, ovim putem pozivamo vlasnike i korisnike poslovnih prostora na teritoriji Općine Živince da se u navedenom periodu uključe u akciju čišćenja.

Napominjemo da je članom 125. stav 2. Odluke o komunalnom redu na teritoriji Općine Živinice izrečena obaveza korisnicima i vlasnicima poslovnih prostora u kojoj između ostalog stoji: ” Korisnici i vlasnici poslovnih prostora dužni su površinu ispred, iza i oko poslovnih prostora držati uredno”.