Javni poziv za dodjelu plastenika sa dodatnom opremom

Danas, 15.03.2019. godine, Općinski načelnik Samir Kamenjaković raspisao je Javni poziv za predaju zahtjeva za dodjelu plastenika od sto kvadratnih metara sa dodatnom opremom uz sufinansiranje.

Pravo na učešće u Projektu imaju socijalno i materijalno ugrožene osobe i mlade osobe sa područja Općine Živinice koje posjeduju vlastito poljoprivredno zemljište ili njihovi uži članovi porodice kao i zemljište ustupljeno na korištenje ili u zakup u neposrednoj blizini stambenog objekta u kojem stanuju.

Rok za podnošenje zahtjeva je 15 dana, od dana objavljivanja javnog poziva na web stranici i oglasnoj ploči Općine Živinice.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Službi za lokalni ekonomski razvoj finansije i trezor Općine Živinice, ili na broj telefona 035/743-343 svakim radnim danom od 08:00-15:30 sati.

Javni poziv u cjelosti i obrasci zahtjeva za prijavu mogu se preuzeti na linkovima ispod.

JAVNI POZIV
ZAHTJEV