Informativna radionica za učešće u Programu podrške razvoju biznisa marginaliziranih grupa žena u Općini Živinice

S obzirom na to da je Općinski načelnik Samir Kamenjaković dana 06.05.2019. godine raspisao Javni poziv za financiranje najboljih poslovnih planova zajedničkim sredstvima Općine Živinice i USAID-ovog Programa podrške marginaliziranim grupama namijenjenih razvoju preduzetništva i zapošljavanju marginaliziranih grupa žena obavještavamo sve ženske osobe sa područja Općine Živinice, koje su zainteresovane za učešće u ovom programu, da će se su četvrtak, 23. maja 2019, godine, u zgradi Općine, održati informativni sastanak u vezi sa navedenim Javnim pozivom.

Na informativnoj radionici koju će voditi predstavnici Općine Živince i USAID-ovog Programa podrške marginaliziranim grupama biće detaljnije pojašnjeni uslovi navedenog Javnog poziva, načina apliciranja i popunjavanja aplikacionog obrasca i svih drugih tehničkih detalja Javnog poziva.

Trajanje informativne radionice je od 12:00 do 14:00 sati.

Sve dodatne informacije u vezi sa navedenim javnim pozivom svi zainteresirani mogu dobitu u Centru za biznis Općine Živinice ili na: broj telefona 035 743 304.