Drugi javni poziv za predaju zahtjeva za dodjelu tridesetpet (35) paketa za uzgoj jagoda pod niskim tunelima uz sufinansiranje

Danas, 08.05.2019. godine, Općinski načelnik Samir Kamenjaković raspisao je Javni poziv za predaju zahtjeva za dodjelu tridesetpet (35) paketa za uzgoj jagoda pod niskim tunelima uz sufinansiranje.
Pravo na učešće u Projektu imaju nezaposlene osobe, prvenstveno mladi i žene sa područja Općine Živinice koje posjeduju vlastito poljoprivredno zemljište ili njihovi uži članovi porodice kao i zemljište ustupljeno na korištenje ili u zakup u neposrednoj blizini stambenog objekta u kojem stanuju.

Javni poziv u cjelosti i obrasci zahtjeva za prijavu mogu se preuzeti na u šalter sali Općine Živinice i na linku ispod.

Rok za podnošenje zahtjeva po ovom drugom javnom pozivu je 8 dana, od dana objavljivanja javnog poziva. Datum objavljivanja je 08.05.2019. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Službi za lokalni ekonomski razvoj finansije i trezor Općine Živinice, ili na broj telefona 035/743-343 svakim radnim danom od 08:00-15:30 sati.