Danas, 15.03.2019. godine, Općinski načelnik Samir Kamenjaković raspisao je Javni poziv za predaju zahtjeva za dodjelu plastenika od sto kvadratnih metara sa dodatnom opremom uz sufinansiranje.

Pravo na učešće u Projektu imaju socijalno i materijalno ugrožene osobe i mlade osobe sa područja Općine Živinice koje posjeduju vlastito poljoprivredno zemljište ili njihovi uži članovi porodice kao i zemljište ustupljeno na korištenje ili u zakup u neposrednoj blizini stambenog objekta u kojem stanuju.

Rok za podnošenje zahtjeva je 15 dana, od dana objavljivanja javnog poziva na web stranici i oglasnoj ploči Općine Živinice.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Službi za lokalni ekonomski razvoj finansije i trezor Općine Živinice, ili na broj telefona 035/743-343 svakim radnim danom od 08:00-15:30 sati.

Javni poziv u cjelosti i obrasci zahtjeva za prijavu mogu se preuzeti na linkovima ispod.

JAVNI POZIV
ZAHTJEV