projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Poziv za učeće na manifestaciji „Dani dijaspore“ u Živinicama

Samir Kamenjakovic thumbPoštovani građani Općine Živinice koji živite i radite u inostranstvu, mi želimo jačati veze i uspostaviti što bolju komunikaciju sa vama. Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da će načelnik Općine Živinice Samir Kamenjaković i ove godine, sada već tradicionalno, organizovati manifestaciju “Dani dijaspore”.

Manifestacija će se održati u danima od 25. do 31. decembra tekuće godine u Živinicama.

U cilju sačinjavanja sto kvalitetnijeg sadržaja programa obilježavanja ove manifestacije, i vašeg sudjelovanja u istoj, pozivamo sve zainteresovane građane Općine Živinice koji žive i rade u inostranstvu da uzmu učešće u izradi programa navedene manifestacije.

Svoje prijedloge, sugestije i mišljenja možete dostaviti na mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili lično u zgradi Općine Živinice kod tima za dijasporu.

Unaprijeđenje komunikacije je prvi korak za ostvarivanje što bolje saradnje, te Vas pozivamo da se registrujete u bazu podataka građana Općine Živinice koji žive i rade u inostranstvu, odnosno bazu podataka dijaspore Općine Živinice.

Registraciju u bazu podataka možete izvršiti na linku ispod ili lično u šalter sali Općine Živinice.
http://opcinazivinice.ba/upitnik-dijaspora?view=form

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.