projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Javni poziv za Program podrške proizvodnji kornišona na otvorenom na području Općine Živinice za 2017. godinu

javni-pozivOpćinski Načelnik Samir Kamenjaković objavio je Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za realizaciju Programa podrške proizvodnji kornišona na otvorenom na području Općine Živinice za 2017. godinu.

S tim vezi, pozivaju se sva zainteresovana pravna lica koja imaju kooperativnu proizvodnju krastavca kornišona na otvorenom sa područja Općine Živinice da u ime svojih kooperanata sa područja Općine Živinice dostave zahtjeve za dodjelu novčanih nagrada najuspješnijim proizvođačima krastavca kornišona.

Pravo na podršku imaju lica sa područja Općine Živinice koja su ostvarila kooperativnu proizvodnju krastavca kornišona na otvorenom sa najmanje od 2 tone, a u ime njih zahtjev podnosi otkupljivač-prerađivač.

Općina Živinice će podržati ovu proizvodnju novčanim nagradama u zavisnosti od ostvarene količine krastavca kornišona.

Pravna lica bi uz zahtjev za podršku kao dokaz za učešće u programu trebala dostaviti osnovne podatke o pravnom licu uključujući i broj žiro-računa, ugovor o proizvodnji sa otkupljivačem, dokaz o prodatim količinama kornišona: poreznu fakturu i fiskalni račun, a za fizička lica potpisan i opečaćen otkupni blok na ime klijenta koji mora da sadrži: naziv i adresu, PDV i porezni broj otkupljivača, zatim vrstu, količinu, cijenu proizvoda i datum izdavanja.

Zahtjeve treba dostaviti u Šalter salu Općine Živinice ili poslati poštom na adresu: Općina Živinice - Služba za lokalni ekonomski razvoj Živinice, ulica Alije Izetbegovića br. 28., sa naznakom „Program podrške proizvodnji kornišona na otvorenom na području Općine Živinice za 2017. godinu.“.

Služba za lokalni ekonomski razvoj će nakon provjere i obrade dostavljane dokumentacije sačiniti prijedlog listu za isplatu novčanih sredstava najuspješnijih proizvođača krastavca kornišona i dostaviti Općinskom načelniku za isplatu nagrada.

Javni poziv obajvljen je danas, 09.11.2017. godine, i ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja.

Svi zainteresirani građani tekst Javnog oglasa mogu pogledati na oglasnoj ploči Općine Živinice i na linku ispod.

http://www.opcinazivinice.org/novi/images/javni_poziv_III_2017.pdf

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Općinskoj službi za lokalni ekonomski razvoj.

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.