projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Sastanak Savjeta žena Općinskog načelnika

10032017 0 thumbObavještavamo sve građanake Općine Živinice da će se sastanak Savjeta žena Općinskog načelnika održati u ponedjeljak, 10.07.2017., u velikoj Sali Općinskog vijeća, sa početkom u 13,00 sati.

S tim u vezi, pozivamo sve članice Savjeta žena i druge zainteresirane građanke, da prisustvuju sastanku na kojem će također prisustvovati predstavnice Udruženja “Prijateljice obrazovanja Amica Educa'' Tuzla, s ciljem detaljnijeg upoznavanja sa radom Udruženja i dogovora u vezi pripreme i realizacije rada sa članicama Savjeta žena.
Naime, u organizaciji i pod pokroviteljstvom Općinskog načelnika Samira Kamenjakovića, ”Amica Educa” će organizovati radionice za članice Savjeta žena, koje će početi početkom septembra. Na ovom sastanku će biti predstavljeni nazivi radionica, raspored i aktivnosti, a sve u skladu sa potrebama članica Savjeta.
Udruženje ‘’Amica Educa’’ prenosi znanje i vještine lokalnim profesionalcima koristeći inovativne pristupe u podučavanju, unaprijeđuje mentalno i socijalno zdravlje porodica i pojedinaca putem savjetovanja, psihoterapije i edukacije prateći principe cjeloživotnog učenja i rodne ravnopravnosti.

 

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.