projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Poziv za sezonski posao - berba borovnica

obavjestenje Načelnik Samir Kamenjaković je u saradnji sa predstavnikom kompanije ”Elisa Berry BH” Živinice usaglasio potrebe za 100 radnih mjesta sezonskog posla za osobe sa područja Općine Živinice.

Naime, kompanija ”Elisa Berry BH” Živinice organizuje berbu borovnica koja će se vršiti na plantažama u Donjim Dubravama i Bašigovcima. S tim u vezi, potrebno je 100 radnika/berača koji će učestvovati u ovom sezonskom poslu.

Berba će trajati dva mjeseca, a sprovodit će se u zavisnosti od vremenskih uslova.
Za svakog radnika berača sklopit će se ugovor o djelu, a dnevnica iznosi neto 30 KM.

Radno vrijeme za berbu je od 07,00 do 17,00 sati.

Općinski načelnik Samir Kamenjaković poziva sve zainteresovane članove Savjeta mladih i Savjeta Žena, kao i druge građane koji žele da učestvuju u ovom sezonskom poslu, da se što prije jave na Info pult u Šalter sali Općine Živinice ili pošalju svoje osnovne podatke (ime, prezime i broj telefona) na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. .

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.