projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Pionirke i kadetkinje ŽRK Živinice prvaci TK

23052017 1Općinski načelnik Samir Kamenjaković upriličio je sastanak za predstavnike uprave Ženskog rukometnog kluba Živinice nakon postignutog uspjeha na završnom kolu takmičenja osnovnih i srednjih škola.

Na sastanku su predstavnici uprave kluba izrazili zahvalnost Općinskom načelniku na saradnji, a načelnik Kamenjaković je istakao da će Općina i u budućnosti pružati podršku Ženskom rukometnom klubu Živinice.

Na održanom takmičenju mlade rukometašice su pokazale mnogo umijeća i vještine u ovom popularnom sportu. Na završnom turniru su učestvovale najbolje ekipe Tuzlanskog kantona, među kojima je učestvovao i ŽRK Živinica. U obje konkurencije nastupile su rukometašice ŽRK Živinice i osvojile obje ekipe prva mjesta, te tako stekle pravo da se takmiče za prvaka BiH. Za osvojeno prvo mjesto pionirski sastav ŽRK Živinice, kao i kadetski sastav, za osvojena prva mjesta u svojim kategorijama nagrađene su peharima.

Na sastanku je načelnik Kamenjaković čestitao predstavnicima uprave kluba na postignutom uspjehu, te poželio puno sreće u daljem radu.

23052017_1_thumb.jpg23052017_2.jpg23052017_1.jpg

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.