projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Čestitka u povodu Dana oslobođenja Općine Živinice

zastava bihU povodu obilježavanja 18. maja - Dana oslobođenja Općine Živinice Općinski načelnik Samir Kamenjaković uputio je čestitku u kojoj stoji:

“Za nas je ovo zaista veliki dan, ne samo za Općinu Živinice nego i za cijelu Bosnu i Hercegovinu, iz razloga što su Živinice početkom rata već bile oslobođene. Naše jedinice, naši hrabri borci su uspjeli osloboditi Živinice odmah 18. maja 1992. godine. Zahvaljujući takvoj jednoj strategiji koju su napravile komande tadašnjih jedinica, mi smo davali mogućnost da možemo pomoći i drugim jedinicama diljem Bosne i Hercegovine, te smo krenuli u oslobađanje daljeg dijela Bosne i Hercegovine. Platili smo visoku cijenu slobode i oslobođenja i Živinica i cijele države Bosne i Hercegovine, jer imamo 302 poginula borca, 52 dobitnika ratnih priznanja, od toga 30 zlatnih ljiljana, imamo heroje rata. Živinice su platile veliku cijenu i iz tog razloga želim čestitati Dan oslobođenja Općine Živinice svim građanima Općine Živinice, Tuzlanskog kantona i cijele Bosne i Hercegovine.” 

 

Načelnik Općine Živinice Samir Kamenjaković

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.