projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Aktivnosti u povodu obilježavanja Dana oslobođenja Općine Živinice

zgrada opcine thumbU povodu obilježavanja 18. maja - Dana oslobođenja Općine Živinice, načelnik Samir Kamenjaković poziva članove svih pet Savjeta Općinskog načelnika kao i sve zainteresovane građane da svojim prisustvom uveličaju obilježavanje ove manifestacije.

Obilježavanje će započeti u 10:00 sati polaganjem cvijeća na spomen obilježje Oslobodilačkog rata 1941 - 1945, zatim će u 10:30 sati uslijediti polaganje cvijeća na Centralno spomen obilježje, a u 11:00 sati će biti upriličena Svečana akademija u Velikoj sali BKC-a Živinice.

Nakon toga, u 12:00 sati u sali srednje mješovite škole Živinice će biti upriličeno svečano otvaranje turnira u sjedećoj odbojci - Odbojkaški klub invalida Živinice. Istog dana, u prostorijama Dječijeg obdaništa će se održati smotra dječijeg stvaralaštva sa početkom u 18:00 sati.

Također, u sklopu obilježavanja Dana oslobođenja Općine Živinice bit će organizovana ulična trka pod nazivom “Živinička trka 2017” koja će se održati 20. maja (subota) sa početkom u 17 sati. Prijave za učešće će biti na dan trke od 14:30h na pultu pored start cilja (ispred zgrade Općine).

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.