email logo Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Sastanak Savjeta mladih i Općinskog načelnika

mladi sastanakObavještavamo članove Savjeta mladih Općine Živinice da će se dana 23.10.2017. godine (ponedjeljak) sa početkom u 13:00 sati, u Velikoj sali Općinskog vijeća Živinice, održati zajednički sastanak Savjeta mladih sa Općinskim načelnikom Samirom Kamenjakovićem.

Tema sastanka je nedavno objavljeni Javni poziv za učešće u „Programu razvoja poduzetništva i podršku osnivanja preduzeća (Start-up) na području Općine Živinice“.

Smatramo da se radi o izuzetno korisnom sastanku na kojem će, pored start-up-ova, biti riječi i o izradi Strategije za mlade, kao i drugim projektima zapošljavanje mladih na području Opčine Živinice, stoga Vas pozivamo da se na zakazani sastanak odazovete u što većem broju, kao i da o njegovom održavanju obavijestite druge mlade ljude koji nisu evidentirani u Savjetu mladih Općine Živinice.

mladi-info