email logo Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Javni poziv pravnim subjektima za osposobljavanje za rad nezaposlenih osoba

javni-pozivOpcinski načelnik Samir Kamenjaković objavio je Javni poziv pravnim subjektima iz javnog, privatnog i nevladinog sektora, prvenstveno sa područja Općine Živinice, da na osnovu vlastitih mogućnosti iskažu spremnost za prijem i učešće u Programu osposobljavanja za rad u struci stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa nezaposlenih osoba visoke stručne spreme (VSS) i srednje stručne spreme (SSS)-IV stepena.

Pravni subjekti kod kojih će lica na stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa obavljati stručno osposobljavanje obavezni su obezbijediti mentora odgovarajućeg zanimanja.

Svoje aplikacije o spremnosti za prijem lica na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa po vrstama zanimanja i broju osoba, pravni subjekti mogu dostaviti Službi za opću upravu i društvene djelatnosti Općine Živinice.

Javni poziv u cjelosti i prijavni obrazac može se preuzeti u šalter sali, kao i na linkovima ispod:

Javni poziv: http://www.opcinazivinice.ba/images/JAVNI_POZIV_FIRME-_volonteri_2017.pdf

Obrazac za prijavu: http://www.opcinazivinice.ba/images/obrazac_prijave_2017.pdf

Javni poziv ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja (06.06.2017.) na oglasnoj tabli i web stranici Općine Živinice.

mladi-info