Poziv mladim osobama za Informativnu radionicu

mladi slagalicaU okviru projekta „Lokalni integrisani razvoj“ kojeg sprovodi UNDP, raspisan je javni poziv za učešće u programu za razvoj preduzetništva i podršku osnivanju preduzeća (Start-up).

Na javni poziv za učešće u programu za razvoj poduzetništva i podršku u osnivanju preduzeća, u okviru projekta LIR, planirani su programi podrške koji uključuju:

1. Specijalistički višednevni trening (do 40 polaznika);

2. Bespovratnu finansijsku podršku za realizaciju do 5 najbolje ocijenjenih biznis planova;
3. Mentorsku podršku i praćenje tokom prve godine poslovanja.

S tim u vezi, Općina Živinice u saradnji sa UNDP-om organizuje Informativnu radionicu koja će biti održana dana 25.04.2017. godine sa početkom u 09:30 sati u prostorijama Velike sale Općinskog Vijeća Živinice.

Ovo će biti dobra prilika da članovi Savjeta za mlade te ostale zainteresovane osobe koje ispunjavaju predviđene kriterije, dobiju sve informacije o načinu apliciranja, vrsti podrške koju mogu dobiti u slučaju da njihova poslovna ideja bude odabrana kroz Javni poziv, te sve ostale informacije koje su veoma bitne za navedeni Javni poziv.

Na radionici će učestvovati Općinski načelnik sa saradnicima i predstavnici UNDP-a gdje će sve zainteresovane mlade osobe moći dobiti potrebne informacije o samom Javnom pozivu.

mladi-info