email logo Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Prvi radni sastanak Savjeta mladih

mladi sastanakU ponedjeljak 03.04.2017. godine sa početkom u 09:30 sati, u velikoj sali Općine Živinice, održat će se prvi radni sastanak sa Savjetom mladih Općinskog načelnika, na temu “Izrada strategija za mlade u Općini Živinice”.

Na navedenom sastanku predviđeno je predavanje doc.dr. Almira Pešteka, profesora na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu na temu izrade Strategije za mlade ali i na temu edukacija mladih kada je u pitanju metodologija dodjele “Start up-ova”, odnosno edukacije mladih za pokretanje biznisa.

S obzirom na to da se radi o značajnom predavanju i sastanku, na kojem bi prisustvo mladih osoba sa područja Općine Živinice bilo od velikog značaja, pozivamo sve članove Savjeta mladih kao i one koji nisu još uvijek registrovani u Savjet da prisustvuju navedenom sastanku.

mladi-info