katalog informacija

imenik-tel

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Konačne rang liste kandidata kojima su odobrena bespovratnih sredstava za stambene potrebe

KONACNA RANG LISTAObavještavamo pripadnike boračkih populacija koji su podnijeli zahtjev za dodjelu jednokratnih bespovratnih sredstava za pomoć u rješavanju stambenih potreba socijalno ugroženih branitelja i članova njihove porodice na području Tuzlanskog kantona za 2017. godinu, da je Ministarstvo za boračka pitanja Tuzlanskog kantona objavilo Konačne rang liste kandidata kojima su odobrena finansijska sredstva.

 

Konačne rang liste objavljene su na oglasnoj tabli Općine Živinice i na linku ispod.

http://www.opcinazivinice.org/novi/images/konacne_liste_2017_stambena.pdf 
S tim u vezi, obavještavamo kandidate kojima su odobrena finansijska sredstva za pomoć u rješavanju stambenih potreba socijalno ugroženih branitelja i članova njihove porodice da će se obaviti potpisivanje ugovora dana 06.12.2017. godine (srijeda) u Tuzli, sala Bosanskog kulturnog centra, sa početkom u 11 sati.
    
Za sve kandidate sa područja Općine Živinice koji trebaju potpisati navedeni ugovor obezbjedjen je prevoz, a polazak je u srijedu, ispred zgrade Općine Živinice, u 10 sati.
    
Kandidati koji ne potpišu ugovor neće moći ostvariti pravo na dodjelu bespovratnih finansijskih sredstava za pomoć u rješavanju stambenih potreba socijalno ugroženih branilaca i članova njihovih porodica.
    
Sve dodatne informacije korisnici mogu dobiti u nadležnoj općinskoj službi.

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.