katalog informacija

imenik-tel

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Sastanak sa menadžmentom JKP „Komunalno“

zgrada opcineNačelnik Samir Kamenjaković jučer je održao još jedan sastanak sa mendžmentom JKP „Komunalno“ Živinice na kojem su ga upoznali da je upućen zahtjev za stečaj ovog preduzeća, te da zbog blokade računa "Komunalnog" imaju problema sa odvozom smeća. Načelnik Kamenjaković je odmah nakon toga održao sjednicu Kolegija Općinskog načelnika na kojoj su razmtrali ovaj problem.

S obzirom da Općinski načelnik nema osnivačka prava u ovom preduzeću i da tu odlučuje Općinsko vijeće Živinice mora se čekati da vijećnici donesu odluku o problemu JKP „Komunalno“ Živinice.

 

Budući da se mora čekati odluka Općinskog vijeća, a da bi se prevazišlo ovo teško stanje, Načelnik je po hitnom postupku uspio obezbjediti nekoliko tona goriva za JKP „Komunalno“ kako bi se nesmetano mogao vršiti odvoz smeća, do daljeg rješavanja ove problematike.

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.