BAZA PODATAKA

Pozivamo Vas da se registrujete u bazu podataka dijaspore Općine Živinice...

REGISTRACIJA

Poziv dijaspori Općine Živinice

Poštovani građani Općine Živinice koji živite i radite u dijaspori, mi želimo jačati veze sa našom dijasporom i uspostaviti što bolju saradnju i komunikaciju. S tim u vezi, sa zadovoljstvom vas obavještavam da ću organizovati “Dane dijaspore” u Živinicama, koji će se održati od 26. do 30. decembra 2016. godine.

 

U okviru toga održat ćemo i zajedničko druženje na kojem ćemo osnovati Savjet dijaspore u Općini Živinice, uz prigodan program o kojem ćemo vas naknadno obavijestiti.

 

Unaprijeđenje komunikacije je prvi korak za ostvarivanje što bolje saradnje, te Vas pozivamo da se registrujete u bazu podataka građana Općine Živinice koji žive i rade u inostranstvu, odnosno bazu podataka dijaspore Općine Živinice kako bismo mogli postići što bolju komunikaciju i saradnju.

Registrovati se možete lično u šalter sali Općine Živinice, ili putem Web online servisar , na koji možete uputiti svoje prijedloge, sugestije i primjedbe, te upite na koji ćete vrlo brzo dobiti odgovor.

 Registraciju u bazu podataka  možete izvršiti klikom na link : REGISTRACIJA

 

nacelnik kamenjakovic

OPĆINSKI NAČELNIK
dr.sc. Samir Kamenjaković

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.