Čestitka - Ramazanski bajram

Čestitku u povodu nastupajućeg Ramazanskog bajrama građanima Općine Živinice, islamske vjeroispovijesti, uputio je Općinski načelnik Samir Kamenjaković. „Povodom nastupajućeg Ramazanskog bajrama, vjernicima islamske vjeroispovijesti Općine Živinice, Bosne i Hercegovine i našoj...


Opširnije...

Potpisan Ugovor o izradi glavnog projekta za navodnjavanje poljoprivrednih površina

Načelnik Općine Živinice Samir Kamenjaković i direktor Ureda za provedbu projekata u okviru Federalnog ministrastva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Alojz Dunđer potpisali su Ugovor o izradi glavnog projekta za navodnjavanje...


Opširnije...

Ljetno održavanje puteva u Općini Živinice

Općina Živinice nedavno je počela izvoditi radove u sklopu programa "Ljetno održavanje lokalnih i nekategorisanih puteva na području Općine Živinice u 2017. godini", gdje se vrši sanacija udarnih rupa i...


Opširnije...

Potpisan ugovor za izgradnju mosta na rijeci Oskovi u MZ Šišići

Načelnik Općine Živinice Samir Kamenjaković jučer je potpisao ugovor za izgradnju mosta na rijeci Oskovi u naselju Brčaninovići Mjesna zajednica Šišići. Ugovor je potpisan između Općine Živinice, Federalnog ministrastva poljoprivrede,...


Opširnije...

Prijedlozi za numeraciju i nazive ulica i naseljenih mjesta u Općini Živinice

U Budžetu za 2017. godinu planirana je pozicija "Numeracija i nazivi ulica i naseljenih mjesta", s tim u vezi obavještavamo građane svih mjesnih zajednica Općine Živinice da pismenim putem u...


Opširnije...

Svečano obilježen Dan Općine Živinice

Svečano obilježavanje 19. juna - Dana Općine Živinice započelo je polaganjem cvijeća na spomen obilježju Oslobodilačkog rata 1941 - 1945, a zatim je položeno cvijeće u centralnom Spomen parku „Bosanskih...


Opširnije...

Konačne liste dobitnika stipendija studenata i učenika u 2016/2017. godini

Komisija za provođenje konkursa za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola i studentima dodiplomskog studija objavila je konačne liste dobitnika stipendija u akademskoj/školskoj 2016/2017. godini.


Opširnije...

Čestitka Općinskog načelnika za Dan Općine

U povodu 19. juna Dana Općine Živinice, Općinski načelnik Samir Kamenjaković uputio je čestitku svim građanima Općine Živinice , u kojoj stoji:


Opširnije...

Poziv za dostavu prijedloga projekata 2017

Francuska ambasada odlučila je pomoći građanima, posebno mladima, da iskoriste mogućnosti koje im se pružaju kroz približavanje Bosne i Hercegovine Evropskoj uniji. S tim u vezi, Francuska ambasada u Bosni...


Opširnije...

Završena sanacija nekoliko dionica puteva u Općini Živinice

U sklopu programa "Ljetno održavanje lokalnih i nekategorisanih puteva na području Općine Živinice u 2017.godini", završeni su sanacioni radovi udarnih rupa i većih oštećenja na nekoliko dionica puteva na području...


Opširnije...

Asfaltiranje pristupnog puta pored zgrade Giprom

Ispred zgrade Giprom prošle sedmice je završen projekat asfaltiranja prilaza za stanare navedene zgrade. Projekat je finansiran iz budžeta Općine, a njegova vrijednost je oko 40.000,00 KM.


Opširnije...

Počelo uređenje Poslovne zone “Ciljuge 2”

U Općini Živinice prije nekoliko dana počelo je infrastrukturno uređenje Poslovne zone “Ciljuge 2”, a tim povodom Općinski načelnik Samir Kamenjaković jučer je obišao lokaciju poslovne zone na kojoj se...


Opširnije...
123456789101112

projekti-1

savjet3

sms-provjera

POZIV DIJASPORI

Pozivamo Vas da se registrujete u bazu podataka dijaspore Općine Živinice...

REGISTRACIJA

image content caption module
facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

zivinice-live

Poziv dijaspori Općine Živinice

Poštovani građani Općine Živinice koji živite i radite u dijaspori, mi želimo jačati veze sa našom dijasporom i uspostaviti što bolju saradnju i komunikaciju. S tim u vezi, sa zadovoljstvom vas obavještavam da ću organizovati “Dane dijaspore” u Živinicama, koji će se održati od 26. do 30. decembra 2016. godine.

 

U okviru toga održat ćemo i zajedničko druženje na kojem ćemo osnovati Savjet dijaspore u Općini Živinice, uz prigodan program o kojem ćemo vas naknadno obavijestiti.

 

Unaprijeđenje komunikacije je prvi korak za ostvarivanje što bolje saradnje, te Vas pozivamo da se registrujete u bazu podataka građana Općine Živinice koji žive i rade u inostranstvu, odnosno bazu podataka dijaspore Općine Živinice kako bismo mogli postići što bolju komunikaciju i saradnju.

Registrovati se možete lično u šalter sali Općine Živinice, ili putem Web online servisar , na koji možete uputiti svoje prijedloge, sugestije i primjedbe, te upite na koji ćete vrlo brzo dobiti odgovor.

 Registraciju u bazu podataka  možete izvršiti klikom na link : REGISTRACIJA

 

nacelnik kamenjakovic

OPĆINSKI NAČELNIK
dr.sc. Samir Kamenjaković

pitajtenacelnika

Mladi općine Živinice

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

FOTO GALERIJA

sluzbeni-glasnici

strategy

Konkursi

Javni poziv za prikupljanje prijava za odabir korisnika grant sredstava sa pozicije ''Podrška povratku prognanih lica''

...

Javni poziv pravnim subjektima za osposobljavanje za rad nezaposlenih osoba

...

Online korisnici

Ko je na portalu: 105 gostiju i nema prijavljenih članova
  • Broj pregleda članaka : 2102073

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.